איזור העמקים העמקים שופע בחקלאות עוד מראשית ההתיישבות, בכל עונות השנה תוכלו לראות מקרוב ואף לחוות את אופיו החקלאי של האיזור. לא הרחק מהמלון שטח ענק של בריכות דגים מכאן יוצאים מידי יום לרחבי הארץ טונות של דגים טריים מהעמק, איזור הבריכות אף מזמין ציפורים ויוצר הרמוניה של טבע ונוף. באיזור משקים רבים ואף אטרקציות חקלאיות בהן ניתן להשתתף ולחוות מילד ועד למבוגר. בין האטרקציות החקלאיות שניתן למצוא באיזור:

  • הרפת הרובוטית בכפר יחזקאל – במרחק דקות ספורות מהמלון ניתן להנות מהתנסות בפעילות במשק החלב ברפת הרובוטית. הגמעת עגלים מבקבוק. שעשועונים לילדים מעולם הפרות והמשק החקלאי ועוד.
  • משק חי בית השיטה – משק החי בקיבוץ בית השיטה המשקיף על נופי העמק, מקום מקסים  ורחב ידיים,פינות צל ופיקניק, דשאים גדולים והמון חיות המשוחררות לאורך היום (כבשים, עיזים,יעלים, שקנאים תרנגולות, ברווזים ועוד הרבה…)
  • ביו תור שדה אליהו –  סיורים בזיקה לתחום של חקלאות ביולוגית אורגנית ועם הרעיון שזו דרך החיים הנכונה, התמזגות חיי היומיום עם הטבע.
  • מקור החסידה כפר רופין – מרכז תיירותי המשלב פעילויות  של צפרות, טבע ונופש, להנאתם והעשרתם של האורחים, ביחד עם שמירת הטבע והשתלבות בקהילה ובמרחב החקלאי.

השארת תגובה